Leden 2010

doufám, že na chvíli zase šťastná.

24. ledna 2010 v 14:39 | Pájíí^^
Dlouho jsem nepsala, to bude nejspíš tím, že fakt nemám čas. Tentokrát za všechno může škola. Tenhle měsíc, možná měsíce byli fakt nejhorší. Z toho vyplívá, že budu mít 4 z matiky. Trojku z češtiny. Vůbec to nechápu. Mě čeština vždycky šla a hlavně bavila. Ovšem do té doby, než mi učitelka zdělila známku. Další trojka z Přírodopisu. Další ze Zemáku. A z Ájiny, Nejhorší vysvědčení ty jo. Doufám že první a poslední. Fakt je, že se ted učím z hodiny na hodinu. A je to fakt vidět. Dokonce chodím i na doučování. A dá seříct, že se v tý matice lepčím. Taky tu byl nápad, že bych přestoupila na jinou školu, to kvůli učitelce, kterou mám na matiku. Alejá bych nedokázaa opustit školu, kde už jsem 7 let. Já mám tu školu ráda. Mám tam spoustu kámošů a kámošek. Nemohla bych to tu jen tak opustit. No nebudu furt jenom mlet o škole.
V pátek jsem bxla na Maturitním plese obchodky. Sestra měla. Byla jsem tam se sestřenkou. Fakt se jim to povedlo. Moc jsme si to užili.
Jo a abych nezapoměla 18.ledna se mi narodila sestřenka. Anička se jmenuje. Fakt překrásná. A narodila se den hned p omě. Akorát já jsem si pospíšila o pár let dřív.
Jenom jsem se ozvala, že žiju.