Prosinec 2009

...A je po Vánocích.

29. prosince 2009 v 18:47 | Pájíí^^
Přesně tak. Ty nejkrásnější svátky v roce skončili. Všechno to je pryč. Já jsem si je vcelku užila. Byla jsem s kamarády, na kterých mi záleží a s mou rodinou. S dárkama jsem letos moc spokojená. Ikdyž vím, že na nic přece nezáleží. Od kamarádu jsem dostala luXusní bílý brejle, pak nějaký to malování,palčáky,naušnice,modurity, pak ještě dostanu poukázku na propíchnutí ucha. Od táty jsem dostala peníze, od babičky a dědy totéž, od mamky ten vysněný mobil, oblečení, batoh,kosmetiku,parfém aták... A od sestry naušnice a od bráchy taky :D A co jste dostali vy ?
A co Silvestr ? já budu doma. Co vy ? doufám že si to užijete. Achjo ty prázdniny tak utekly. A zase začna škola. Poslední dobou v ní fakt plavu. Musím si to všechno opravit, jinak mi máma zakáže Street. A to by byl konec.
Letos na Vánoce v televizi dávali hov**. Ted dávají akorát Americký blbosti.
No moc nového toho není. Ještě se tenhle týden ozvu.
Pájíí^^

Christmast ^^

20. prosince 2009 v 17:15 | Pájíí^^
Až se mějednou zeptáš. kolik spolu budem dní, neodpovím navždy, odpovím Ti ještě dýl...
Pěkný den. Teda jak u koho. U mě se to tak říct nedá. Jsem faktnaštvaná na taťku. Fakt nenávidím, když na mě někdo bezdůvodně řve. No prostě já měla na sobě takový červený kalhoty a oni zanechávají takový červený žmolky á já o tom nevěděla, že jo. Taťka na mě kvůli takový ( s prominutím) hovadině začal tak ječet, ať si je okamžitě jdu sundat. No tak jsem práskla dveřmi a jsem zavřená v pokoji. Naivně čekám omluvu, ale tý se asi nedočkám. No co, nebudu si kazit nedělní pohodu...
Jak už jsem řekla, jsem na víkend u táty, takže se tu pěkně nudím. No tak jsem alespoň přečetla pár knížek jako například Holky na vodítku- Jmenuje se Martina. Fakt doporučuju. Takový zajímavý. Je to o holce, která trpěla těžkou anorexií a poté spadla do bulímie. Příběh se odehrává v léčebně. Ještě jsou knížky Jmenuje se Ester a Jmenuje se Alice. Podle mě je nejlepší Jmenuje se Martina. No a teď čtu Šimrání u srdce od Sabine Bothový. Docela pěkný, ale mě se nejvíc líbí knížky od Jacquiline Wilsonový.
Taky se ještě v pondělí a v úterý učíte ? Nebo jsme jediný debilové, co se ještě učejí. Pondělek bych ještě jakš takš zvládla, ale úterek ? To už je na mě moc. V pondělí mi přijdou pro kámošku ty věci, co jsem jí objednalaz tamtoho blogu, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat.
Normálně ty jo slyšela jsem, že má být na Štědrý den obleva. Ty jo jako já se těšila že nebudou Vánoce na blátě a ono nakonec as jo. Já jsem bylatak ráda, že je konečněsníh, akorát mě štve, že z toho sněhu nejdou dělat koule. Ty jo dneska bylo ráno -16°.
Viděli jste v pátek 13.komnatu? Tentokrát byla fakt smutná. Až mě to dojalo. Víte jak hraje v Ulici takový silnější chlap Boris Nekonečný tak on měl syna, který měl rakovinu. No a jednoho dne šel na kontrolu, kde mu řekli, že už se z tý rakoviny dostal. Tak on to šel samozdřejmě oslavit s kamarádama a zabil se v autě. Chápete to ? On se dostane z rakoviny a do 24 hodin umře uplnou blbostí. Jako fakt chudák.
Ty jo my jsme teďkom se třídou zjistili, že má naše třídní cukrovku. Taky chudák ty jo. Já si třeba vůbec nedokážu představit, že bych nemohla jíst sladký....
V pátek jsme měli letos poslední trénink.
Nejvíc mě štve, že u táty nemám žehličku. To zítra ve škole budu vypadat jako debil, protože jsem si teď myla hlavu.
Rýmu mám jako nevim co, doufám že nebudu na Vánoce marodit, to by mi ještě zcházelo...
Pájíí^^

VIP

17. prosince 2009 v 17:20 | Pájíí^^

Brunette
Little Clear♥
HoPíííK^^♥
Mrs-pink-shit♥
Červená fialka♥
R I X E Y♥
KiInDeEr_ChIilD­­­ :P♥
Brunette♥
100% Idiotka♥
Bláznivá^^♥
Borůvková slečna♥
MiSs.SiNGLe♥
Aiya♥
Zvejkaczqa_~
Darkness

Life is perfect, but sometimes quite cruel

17. prosince 2009 v 16:39 | Pájíí^^
Tak abych zase napsala nějaký článek. Rozhodla jsem se, že budu články psát víc pravidelnějc. No ale ono toho je ted docela hodně. Škola, Vánoce,kámoši. Ve škole je to tedkom fakt opruz. Normálně ty jo učitelka na matiku nám dala na prázdniny takových úkolů.To fakt nechápu ty jo. Prázdniny jsou od toho, aby jsme si odpočinuli a né od toho aby jsme seděli u učení. No ikdyž v matice jsem ted dostala dvojku. Pro mě fakt úspěch, protože já matiku fakt nesnášim. Písemka za písemkou. Tak ale už jenom pár dní. Taky nechápu ty jo my se ještě v úterý tři hodiny učíme jako kokoti ty jo. Na Vánoce už mám NAŠTĚSTÍ všechno nakoupený. A nezbyli mi žádný peníze to mě docela jako štve. Mamka mi tedkom trochu naznačila že ten mobil možná nedostau, ale tak zse nevím, jestli si ze mě nedělala srandu, abych si myslela, že ho nedostanu a přitom ho dostanu. Kdybych ho nedostala, tak by mě to teda jakože fakt štvalo. Nebo kdybych dostala jiný. Taky jste tak rádi, že je sníh ? Já teda fakt jo. Sice je fakt neuvěřitelná zima, ale zase budou Vánoce na sněhu. A co vy už máte dárky ? Docela jsem ráda, že už to mám všechno z krku.
Ty jo normálně moje kámoška tekom přišla o jejího pejska, protože na něj neměli čas a ničil jim věci atd. Docela jí lituju, protože já tohle moc dobře znám. Tyhlety prázdniny jsem přišla o mýho pejska. No ale tohle ted tay rozebírat fakt nechci.
Ty jo normálně mi máma říkala, že asi 2 kilometry od nás chodějí cikáni a že vám normálně vlezou do bytu a vykradou co můžou. Docela se ted i bojim, idyž jsem zamčená.
Fakt jsme zvědavá, kdo vyhraje tu Superstar. Podle mě Chodúr. Určitě do všechno vyžere. Namyšlenec jeden. Podle mě by si to víc zasloužil Šmajda. Takže posílejte hlasy. No chudák Domča ona fakt zpívala hezky a podle mě se na ní do roka zapomene. Já se tak strašně těším na ty pohádky až budou dávat. Strašně miluju tu Vánoční pohodu.
Zítra zase trenál. Mě se tak nechce. No ono komu by se chtělo v pátek ve 4 hodiny odpoledne. Ale tak naštěstí že v pátek to máme jenom hodinu takže to docela i rychle uteče. O víkendu jsem se asi po měsíci zase viděla s bráchou. On mi říkal asi před 2 měsíci, jestli chi dárrek že ho má v Plzni a že až zase přijede že mi ho dá. Tak já uplně natěšená na to co to bude a on to vytáhnul a bylo to tričko kde bylo napsáno "tento měsíc menstruluji" chytla jsme z toho takový výtlem. Tohle prostě může napadnout jenom mýho bráchu.
Chystám se měnit desing. Asi nějaký zimní, vánoční. Tenhle už je docela okoukaný.
Tyjo my máme vždycky sudý týden v úterý dílny ne a my tedkom místo dílen byli na počítačích. A ted kluci mi řekli, že mám svoje vlastní webovky a ted já cože. A ted oni mi to zadali a já se tam málem pochcala smíchy. Rychle jsem to musela dát pryč, protože přišel učitel. No a co na tom bylo ?. Prostě porno :D A tedjá jako jak na to přišli ne a oni prostě že to m uplně každý normálně když tak napíšete vaše jméno otevře se vám péčko a tam je nahoře napsaný vaše jméno. No tu adresu sem fakt psát nebudu. Ještě by se vám zaviroval počítač :D
Mě ted tak strašně štve jedna spolužačka. Ona si ted o sobě tak strašně myslí. No jak bych jí popsala oblečení z roku raz, dva. Vlasy mastný jak nevím co. Váží snad metrák. A ona jakože místo R říká D a to je vždycky strašně vtipný když se nasere a nadává. To je vždycky kdáva jedna vymddaná. Dneska na mě Pájo ted seš fakt machd :D. Docela se ted změnila. Ale tak ona byla vždycky taková divná.
Ty jo taky vás tak baví florball ? Mě uplně brutálně moc. Dneska jsem ho zrovna hráli. Strašně mě to baví.
A ON no pořád to samí. Chodíe kolem sebe a nic. Občas prohodíme pár slov, usměje se na mě, ale tím to hasne. No třeba se něco stane a konečně se vzpamatujeme. To je všechno.
Mějte se krásně.:]*
Pájíí^^

Po dlouhé době...

6. prosince 2009 v 20:03 | Pájíí^^
Tak po dlouhé době zase nějaký pořádný článek. Omlouvá se že nepíše tak často, ale prostě mě to nebaví a nechce se mi a určitě nejsem jediná. A ani nemám moc času. To je škola, trénink, kámoši no vždyt to znáte. Vánoce jsou za dveřmi a já ještě nemám ani jeden dárek. Naštěstí jsem si dneska objednala od jedný holky na blogu pro kámošku. Je to tam fakt úžasný ty věci co vyrábí jsou fakt dokonalý. No akorát, že dneska je poslední den kdy něco můžete objednat do Vánoc. Kdyžtak se mrkněte. Nemáte nějaký tipy, co bych mohla koupit rodičům a sestře a bratrem. Já totiž absolutně nevim. Na učitele se vyprdnu oni nám taky nic nedají tak co.
No ale náhodou od třídní jsme v pátek dostali od třídní všichni takový gumový velký lízátka. No a jako mě to sežrali osmáci :D. Tak jako. Ve škole mi to ted dost nejde. Z matiky ze čtvrtletky jsem dostala za 4. No doufám že dostanu na vysvědčení 3. Zemák áá já ho tak nesnášim. Na něj já jsem uplně levá.
A jinak jak jste si užili čerty ? Já uplně bombově. Chodili jsme na námku a já byla za čerta :D A všichni mi říkali, ať jdu za anděla. Já bych teda nikdy nešla za anděla. Mě baví strašit malý děcka když brečej :D Bylo to jako fakt ftipný. A těšíte se na Vánoce ? Já letos ani né. Ani nevim proč.
Omlouvám se, ale dneska vůbec nevím, co psát. Za chvíli je Superstar. Podle mě zítra vypadne Dominika je to škoda, ale myslim, že jo. Tak se mějte krásně zlatíčka.
Pájíí^^

...Aneb co o ní ještě nevíte.

3. prosince 2009 v 21:18 | Pájíí^^
 • Asi před 2 rokama si žehlila vlasy kulmou.
 • Dokáže sníst celou nutellu.
 • Si každý den žehlí vlasy.
 • Učitelé jí moc nemusí.
 • Když zpívá o hudebce, vždycky se začne tlemit jako kráva.
 • Ráčkuje.
 • Je děsně tvrdohlavá
 • Skoro každý den si myje hlavu.
 • Bez mp3 už skoro nevyjde z domu.
 • Při spaní vždycky mele blbosti.
 • Dokáže si stejný film pouštět klidně 2× za sebou
 • Nejvíc ze všeho zbožnuje lentilky