Listopad 2009

Je tu naděje ?

24. listopadu 2009 v 19:14 | Pájíí^^
A je to tady. Je to tu všechno od začátku. A já se tak snažila na NĚJ zapomenout. Prostě to nejde. Slyšet skoro každý ráno ten jeho úžasný hlas. Nevím co má dělat. Jenže já pro něj jsem nejspíš jenom vzduch. Když on byl v "tu" dobu tak stranšně fajn. Pak se to zvrtlo. A ted ? Na NĚJ nedokážu zapomenout. Proč je to všechno tak těžké ?.
Ve škole je to ted (až se sama divím) v pohodě. Včera byl rodičák a docela mě prý chválili. Nejsem nejlepší, ale nejsem taky nejhorší. Dneska jsme psali čtvrtletku z matiky no doufám, že horší jak 3 to nebude. Od prosince budu chodit na doučování z ájiny, protože v ní totálně plavu.
Achjo. Já vlastně nevím, jestli se mám radovat, nebo ne, protože jsou za měsíc Vánoce. Ještě nemám ani jeden dárek. A to ani nemám představu co komu koupit. Už mám rozhodnuro, co si přeju k Vánocům. Budete něco kupovat učitelům ? Já teda ne. Na ně se můžu vys***. Podle mě je to dost zbytečný. Stejně toho dostanou hafo. Od mamky mobil Sonny Ericsson w580i a on taťky chci notebook a když né tak abych s nim jela do CityParku a koupila si oblečení.
Dneska jsem tak přemýšlela nad mým životem. Pro mě je strašná představa, když si vzpomenu, že ještě tak víc jak 10 let budu muset každý den chodit do školy a studovat. Podle mě si takhle ten život moc neužiju. Samozdřejmě že vím, že když člověk odmaturuje bude šťastný. Ale i tak ta představa je fakt strašná. Poslední dobou, se snažím zjišťovat co nejvíce informací o práci Letuška. Každý se divý, že se toho snu tolik držim. Jo no. Už skoro 3 roky je to můj sen. A já se ho jen tak nevzdám. Já osobně si myslím, že by každý měl mít svůj sen.
A co chřipka ? J už jsem eda zdravá a jak vy ? Já si myslím, že už se to zklidnilo. Mohly by ale dát, nějaké prasečí prázdniny.
Já bych tak strašně chtěla psa. Jenže mamka mi ho nedovolí, protože se budeme za chvíli stěhovat do bytu. Mě právě že psa nabízela kámoška. On je to strašnej chudáček. Je přivázanej na provaze. Já jsem taky měla pejska, ale před nedávnem umřel. Né že by byl starý, ale pokousal ho pes a už se prostě nic nedalo dělat. Měla jsem ho skoro 5 let. On k nám přišel sám, protože ho nikdo vysadil z auta, protože ho nechtěli. A já si na něj za tu dobu tak strašně zvykla. V tu dobu co se mu to stalo jsem myslela, že už si vážně něco udělám. Ikdyž si každý myslel, jak to dobře nesu. Možná to tak vypadalo, protože jsem se to snažila zakrývat.
Jinak včera vypadl Denis. No já chtěla aby vypadla Bagárová, ale tak snad příště.
Pájíí^^

...It's better to have loved and lost, than to have never loved at all.

16. listopadu 2009 v 15:42 | Pájíí^^
...Já vím já jsem to tolikrát slibovala že napíšu článek a to už jsem asi týden nepsala. Já se polepším. Vlastně ono ani není o čem psát. Tak nějak zkrátka. Dneska jsem byla doma. Jemi totiž nehorázně blbě. Mám horečku, kašlu, bolí mě hlava. Proto jsem tu jenom na chvilku. A já vím, že asi nebudu jediná. Kámoška mi psala, že jich dnes bylo ve škole jenom 8. Naštěstí je zítra státní svátek. A ve středu možná půjdu do školy. Ve škole je to ted strašný. Z matiky mi vychází 3/4 a z Přírodopisu 4. Ale jako jak si to mám opravit když je učitelka v nemocnici. A za týden je rodičák. To zase bude. A jak jste přežili pátek 13. ? U mě se nic nedělo. Jenom nějaké ty drobnosti, které nepočítám. Nechápu, proč ted všichni končejí s blogem. Chápu, že je to možná už kapku nebaví, ale tak můžou psát články jenom občas. Já se ták těším na Vánoce. Normálně ted kámoška objevila jednu stránku, kde mají inzeráty na mobily. Kde ten jak si přeju stojí 2500 a normálně asi 5000. Ale máma mi ho tam nechce koupit protože na to není záruka a někteří lidi jsou prostě podvodníci. No nevím. Podle mě je to dobrá cena, protože je k tomu paměťovka,USB, nabíječka, CD.. To je podle mě výhodný.
Včera jsem si zase vyslechla od mámy že jsem flink, že to takhle nikam nedotáhnu atd. Věřte ono se to docela blbě poslouchá. Když chce být člověk letuškou a rodiču mu říkají jak to chceš s timhle dotáhnout na letušku ?. Podle mě to moji rodiče musejí pochopit že jsem v pubertě a že se nebudu furt jen učit. I oni byli takový.
Pořád přemýšlím nad naší třídou. My máme takový divný kolektiv. Ostatní kluci támhle lítaj za holkama a ty naše hrajou karty. Já je fakt nepochopim, ale jinak ted s nima vycházím docela v pohodě. Už se mi nesmějou a neříkají mi že jsem jenom blbá blondýna(já nejsem blondýna) Začalo to takhle asi v 5.třídě jsem se obarvila na blond a tím to začalo. Bylo to samí ty seš blbá. Blodnýno ! A takhle to trvalo asi do konce 6.třídy. A já jim pořád říkala kur** já už nejsem blondýna dokážete to pochopit. No a ted už doufám se to sklidnilo. Jo a jak sme s kámošem rozbili ty dveře tak jsme nakonec nic neplatili. Jenom jsme dostali poznámku :D A že prej si to třídní bude pamatovat zvlášť u mě. Já jí tak nesnáším. Ona se tak příšerně změnila. To v šestce nám jí každý záviděl a ted pravý opak. A jinak kdo si myslíte, že vypadne dneska ze Superstar. Já si myslím, že Monika nebo Ben a nebo Denis. Tak uvidíme. Tak se mějte já se doufám zase brzy ozvu.
Pájíí^^

Nějak zkrátka.

8. listopadu 2009 v 9:01 | Pájíí^^
Já vím že už sem tu hrozně dlouho nebyla, a proto se tedy ozývám. Důvod? Já vlastně ani nevím. Nebudu se vymlouvat na to, že nemám čas to né, ale asi to bude tím, že mě to prostě nebaví. A myslím, že nejsem sama, komu to tu nebaví. Potřebuju čas. Za chvíli mě to tu zase začne bavit.
Tenhle týden byl celkem v cajku. Školu sem jakž takž vzládla.
Včera jsem se přihlásila jako vždy na ICQ a psal mi "Olda" určitě všichni víte, kdo to je.
Napsal pouhý tohle "co ty pí**" A takhle pokračovala naše konverzase já ho fakt nechápu. On byl dřív tak fajn a ted je to "namachrovanej fotbalista. Šla jsem na Face a tam si o mě něco napsal do statusu samozřejmě že mě tam všechny pomloouvali. I jedna moje "bývalá" SB Která si samozřejmě hrála mě na tu nejhodnější a přitom mě támhle pomlouvá. Já tyhle "lidi" nebudu řešit. Mám o hodně lepší kámoše a kámošky než jsou oni.
Tenhle týden možná půjdeme ven s Kájou:D to je jeden kluk, kterého asi neznáte. My jsme spolu měli jít asi před rokem ven ale on e pak urazil už nevim proč a nešli jsme.
Taky vás štve že jsou nový lidé.cz mě uplně hrozně. Vůbec se v tim nevyznám. Přemýšlím, jestli si je nezruším. Já na ně ani moc nechodim. Vždycky se jen přihlásím a pak hned jdu. To dřív bych tam vydržela klidně celej den. Ještě že zavedli ten úžasný facebook.
Ještěže dneska budu spát u Lucinky. A nemusím jet zítra s "nima" autobusem. Pa kjedu k tátovi a pak to nějak zvládnu prostě je budu ignorovat. Když se takhle chovají. Já vím, že si tohle určitě jeden z nich čte (kdyby jeden) ale to mě je upřímně uplně jedno.
Dneska se nebudu rozepisovat. Mějte se zase někdy. Čauté